any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for https://www.luxuryreplicawatch.to/ reddit.supply a wide range of swiss panerai watch replica.best replica movado review could be the 1st decision for high-end men and women.replicas de relogios here was aaa quality well cloned.fake designer bags with the best prices.rolex jimmychooreplica.ru jimmy choo outlet inspiration ingenious inheritance in the blood.chia-anime.to available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches.the earth's most innovative watchmaking technilogy is existed in cheap https://www.robinsreplica.ru under $55.

Zabawa sztuką zadanie 17

Zabawa sztuką, zadanie 17 " Robert Delauna - zakładka do książki"

Wycieczka dzieci z grupy V do „Olszówki”

Kolejny raz w tym roku szkolnym nasze przedszkolaki z grupy V wraz z wychowawcami wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego „Zagroda Olszówka”, gdzie uczestniczyły w warsztatach ph. „Wybuchła wiosna”.

Gazetka Przedszkolaczek nr 106 kwiecień 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z gazetką Naszego Przedszkola.

Majowe Święta

Miesiąc maj dostarcza nam właśnie wielu okazji by świętować jakże ważne uroczystości: Święto Pracy, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji Trzeciego Maja.

Grupa IV poznała zawód fizjotarapeuty

12 kwietnia dzieci z grupy IV odwiedziły miejsce pracy mamy Marceliny. Przedszkolaki udały się do Rodamed Rehabilitacja Masaż Odnowa biologiczna.

Ruchowe zajęcia otwarte grupa III

17 kwietnia w grupie III odbyły się zajęcia otwarte na temat "Miło się bawić z rodzicami".

Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego

Dzieci z grupy III odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne "Olszówka".

Dzień drzwi otwartych - grupa V

16 kwietnia w Naszym Przedszkolu odbył się dzień drzwi otwartych.

Zabawa sztuką "Magiczne drzewo"

Grupa V wykonała projekt "Zabawa sztuką" pt. "Magiczne drzewo".

Zabawy ruchowe z rodzicami grupa IV

"Rodzina ćwiczy razem” zabawy ruchowe z rodzicami z wykorzystaniem nietypowych przyborów w grupie IV.

Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi.

Zapraszamy na biegi Europa TU-REK