lutego

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i magiczny oraz bardzo przez nie lubiany. Dostarcza on dzieciom wielu przeżyć i wrażeń.

Bal karnawałowy „Podróż do Krainy Baśni” odbył się w naszym przedszkolu 1 lutego. Tego dnia od rana w grupach pojawiły się baśniowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych baśni i bajek. Można było spotkać księżniczki, wróżki, czarownice, biedronki, piratów, tygryski - nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Po śniadaniu przedszkolaki kolejno schodziły się do sali balowej. Była ona pięknie ubrana w kolorowe balony, serpentyny, ilustracje z bajek, a skoczna muzyka porywała do tańca. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy, zabawy z balonami oraz prezentacja strojów.

Wszyscy zgromadzeni bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy "przebierańców". Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.