sierpnia

List do rodziców

Drodzy Rodzice!

Cieszymy się, że Państwa dziecko będzie uczęszczało do naszego przedszkola. W pracy wychowawczej uczymy naszych podopiecznych wartości takich jak: prawda, dobro, przyjaźń, odpowiedzialność, szacunek, tolerancja.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, w przedszkolu zostały wprowadzone procedury, z którymi prosimy zapoznać się i bezwzględnie ich przestrzegać - procedury i oświadczenia dostępne pod linkiem:

Prosimy o wydrukowanie i czytelne podpisanie zawartych oświadczeń oraz dostarczenie ich do piątku, tj. do 28.08.2020 r. do godz. 15.00  do przedszkola, do usytuowanych w wejściu wyznaczonych pojemników.

W związku z wprowadzonymi procedurami prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola – ze względów bezpieczeństwa w przestrzeni wspólnej, tj. szatni, może przebywać ograniczona liczba osób. Należy też bezwzględnie stosować dezynfekcję rąk oraz zakrywać usta i nos.

W pierwszym dniu prosimy przyprowadzić dziecko do przedszkola pomiędzy godziną 6.00 a 8.30. Należy zabrać dla dziecka miękkie obuwie na zmianę oraz dodatkowe ubranie zapakowane w worek foliowy.

Będziemy z radością oczekiwać na to spotkanie. Zależy nam, aby nasza współpraca z rodzicami zapewniła dziecku jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, zdobywania wiedzy, kształtowania osobowości i rozwijania talentów.

Załączam pozdrowienia

Katarzyna Kucia