Zaloguj się

Przedszkole samorządowe

Numer 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krasnala Hałabały w Turku

26
sierpnia

List do rodziców

Drodzy Rodzice!

 

Cieszymy się, że Państwa dziecko będzie uczęszczało do naszego przedszkola. W pracy wychowawczej uczymy naszych podopiecznych wartości takich jak: prawda, dobro, przyjaźń, odpowiedzialność, szacunek, tolerancja.


W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, w przedszkolu zostały wprowadzone procedury, z którymi prosimy zapoznać się i bezwzględnie ich przestrzegać - procedury i oświadczenia dostępne pod linkiem: 

https://drive.google.com/drive/folders/11mVBv8FCY2r5TtKII3fLjOH8DAlQd4Pj?usp=sharing


Prosimy o wydrukowanie i czytelne podpisanie zawartych oświadczeń oraz dostarczenie ich do piątku, tj. do 28.08.2020 r. do godz. 15.00  do przedszkola, do usytuowanych w wejściu wyznaczonych pojemników.


W związku z wprowadzonymi procedurami prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci z przedszkola – ze względów bezpieczeństwa w przestrzeni wspólnej, tj. szatni, może przebywać ograniczona liczba osób. Należy też bezwzględnie stosować dezynfekcję rąk oraz zakrywać usta i nos.


W pierwszym dniu prosimy przyprowadzić dziecko do przedszkola pomiędzy godziną 6.00 a 8.30. Należy zabrać dla dziecka miękkie obuwie na zmianę oraz dodatkowe ubranie zapakowane w worek foliowy.


Będziemy z radością oczekiwać na to spotkanie. Zależy nam, aby nasza współpraca z rodzicami zapewniła dziecku jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, zdobywania wiedzy, kształtowania osobowości i rozwijania talentów.

 

Załączam pozdrowienia 

Katarzyna Kucia
 

Zwierzaki - przedszkolaki

Jeżyki

Grupa jezyków
więcej

Wiewiórki

Grupa jezyków
więcej

Ptaki

Grupa jezyków
więcej

Borsuki

Grupa jezyków
więcej

Niedźwiedzie

Grupa jezyków
więcej

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr 8
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Krasnala Hałabały w Turku
ul. Browarna 5
62-700 Turek

tel: (63) 278 54 61

przedszkole8_turek@interia.pl

Przedszkole Samorządowe nr 8
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Krasnala Hałabały w Turku
ul. Browarna 5
62-700 Turek