stycznia

WOŚP 2019 - 13 I 2019

27 Finał Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy 2019

Już od samego rana w Turku spotkać można było wolontariuszy z puszkami, zorganizowano Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej oraz prezentacja zabytkowych pojazdów i walk rycerskich.

W niedzielny wieczór Miejski Dom Kultury zapełnił się ludźmi o wielkich sercach. Wszyscy którzy uwielbiają muzykę usłyszeć mogli piosenki w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego oraz solistów ze Studia Piosenki MDK.

Na scenie zaprezentowały się również nasze przedszkolaki z oddziału IV. Dzieci zatańczyły dwa układy taneczne, którymi rozruszały całą salę Miejskiego Domu Kultury. Na koniec przyszedł czas na sprzedaż i aukcję gadżetów.

O godzinie 20.00 wszyscy przenieśli się do parku przy ul. Kościuszki, aby podziwiać fajerwerki będące „Światełkiem do nieba”.