października

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - 20 IX 2018

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

To już kolejny rok, kiedy w naszym przedszkolu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, którego celem jest propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego.

Od samego rana w czwartek, 20 września we wszystkich grupach panowała wesoła i radosna atmosfera. Tuż po śniadaniu zebraliśmy się na boisku, by wspólnie rozpocząć świętowanie.

Z uśmiechem i radością dzieci wzięły udział w zabawie tanecznej oraz grach zespołowych. Nie mogło zabraknąć balonów symbolizujących ten dzień. Każdy, kto bawił się wspólnie z nami otrzymał go w prezencie wraz z dyplomem dla najlepszego przedszkolaka.

Czwartkowe przedpołudnie stało się kolejną okazją do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.